Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna i dermatochirugia

Więcej
Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Chirurgia dziecięca

Więcej

Usuwanie zmian skórnych Wawer: znamiona starcze, brodawki skórne

Zabieg usuwania zmian skórnych falami radiowymi o wysokiej częstotliwości to metoda bezpieczna i nieobarczona ryzykiem poważnych komplikacji. Dochodzi do odparowania zmiany skórnej, uzyskanie nacięć jest bardziej precyzyjne, a dzięki domykaniu naczynek nie powoduje krwawienia, ani zasinień. Co najważniejsze, zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji i może być wykonywany bezpośrednio w gabinecie lekarskim. Zabieg poprzedza znieczulenie naciekowe.

Jakie zmiany skórne usuwa radiochirurgia?

Zmiany skórne pojawiają się zarówno u młodych, jak i starszych pacjentów. Najczęściej przeprowadzamy zabieg usuwania znamion starczych,  ognisk rogowacenia. Usuwamy także zmiany skórne, które powstały w wyniku dużej ekspozycji na słońce. Zamykamy naczynka, usuwamy kłykciny, włókniaki oraz brodawki skórne, naczyniaki. Specjalizujemy się w usuwaniu nieregularności powierzchni skóry. Zmiany tego typu powstają przede wszystkim w wyniku przewlekłych problemów z trądzikiem. W naszym gabinecie uzyskają Państwo zarówno pomoc w leczeniu problemu indywidualnie dopasowaną kompozycją zbiegów: peelingami, dermabrazją, wypełnieniami i rewitalizacją,  jak i w redukcji blizn i przebarwień.

Zabieg falami radiowymi jest bezbolesny. Lekarz przed zabiegiem aplikuje odpowiednio dobrane znieczulenie. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, a ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie. Podczas konsultacji lekarz poinformuje o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu oraz o możliwych objawach niepożądanych.

Usuwanie zmian skórnych