Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna i dermatochirugia

Więcej
Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Chirurgia dziecięca

Więcej

Usuwanie przebarwień skóry

Cosmelan

Najskuteczniejsza terapia usuwająca przebarwienia pochodzenia hormonalnego, jednocześnie przywracająca równowagę skórze tlustej i mieszanej. Za swoje rewelacyjne rezultaty otrzymała Perłę Dermatologii Estetycznej w 2007 r., prestiżową nagrodę, którą lekarze nagradzają co roku najlepsze produkty na rynku medycyny estetycznej.

Terapia składa się z maski nakładanej przez lekarza i utrzymywanej na twarzy (czasem także obszarze dekoltu, pleców, ramion) przez kilka godzin, a następnie domowego nakładania kremu Cosmelan 2, ściśle według wskazań i pod kontrolą lekarza. Zabieg bardzo wyraźnie rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak piegi, znamiona barwnikowe, plamy posłoneczne, melasme wszystkich typów. Ponadto reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory, stymuluje syntezę kolagenu. Jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry i może być wykonywany o każdej porze roku.

EASY peel i one touch peel

Popularny i sprawdzony peeling kwasem trójchlorooctowym, wykonywany w serii 3-5 zabiegów co 2 tygodnie, lub pojedynczo jako terapia podtrzymująca. Skóra po peelingu złuszcza się i wymaga kilkudniowej rekonwalescencji, dlatego najlepiej zaplanować go tak, by w 3-4 dni po zabiegu nie wypadała jakaś ważna aktywność towarzyska czy zawodowa. Po zabiegu nakładamy odpowiednie kremy z gamy Skin-Tech dobrane przez lekarza. Zabieg daje wspaniałe efekty na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, plecach. Może być stosowany na wszystkie okolice ciała.