Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna i dermatochirugia

Więcej
Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Chirurgia dziecięca

Więcej

Plastyka powiek

Oczy mają kluczowe znaczenie dla Twojego wyglądu

To właśnie one są obszarem, w którym ujawniają się pierwsze objawy starzenia. Obwisłe powieki, worki i zmarszczki pod oczami mogą pozbawić cię młodego wyglądu, powodując że będziesz czuć się i wyglądać staro zanim przyjdzie na to właściwy czas. Dzięki radiochirurgii możesz znowu wyglądać młodo.

Radiochirurgia wykorzystuje energię o wysokiej częstotliwości do dokonywania mikroskopijnych, wzmacniających korzystny efekt kosmetyczny nacięć. Metoda umożliwia delikatne zamykanie naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz zakończeń nerwów, co czyni zabiegi chirurgiczne praktycznie bezkrwawymi i niewiarygodnie precyzyjnymi. Bardzo krótki, komfortowy okres rekonwalescencji po zabiegu, z minimalnym, o ile w ogóle jakimkolwiek, zasinieniem czy obrzękiem, umożliwia szybki powrót do codziennej aktywności.

Ponieważ zabiegi radiochirurgiczne wiążą się z mniejszym urazem w okolicy oka, poddawani im pacjenci powracają do pełnej sprawności szybciej. Prędzej też, niż w przypadku tradycyjnej chirurgii plastycznej, zaczynają cieszyć się wynikami leczenia. Radiochirurgia pochłania też mniej czasu i jest skuteczna w przypadku wielu typów kosmetycznych problemów z okiem, w tym:

  • Worków lub nadmiaru skóry wokół powiek dolnych i górnych
  • Opadających powiek (lifting powiek)
  • Narośli na powiekach
  • Zmarszczek na powiekach lub wokół nich

Co najważniejsze, zabieg radiochirurgiczny może być często wykonywany bezpośrednio w gabinecie lekarskim lub w trybie hospitalizacji jednodniowej. Skoro radiochirurgia daje tyle korzyści, po co czekać dłużej z odzyskaniem młodego wyglądu.

Plastyka powiek