Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna i dermatochirugia

Więcej
Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Chirurgia dziecięca

Więcej

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest szybko rozwijającą się dziedziną, która skupia się na poprawie wyglądu, usunięciu niedoskonałości oraz oznak upływu czasu, a co za tym idzie, poprawie samopoczucia, podniesieniu samooceny i często wzmocnieniu poczucia własnej wartości. Naszym priorytetem jest zaoferowanie zabiegów i terapii, które rozwiążą problemy natury estetycznej, dając oczekiwane efekty, wpisane w indywidualny kanon piękna.

Zabiegi odmładzające

Przygotowaliśmy szeroką propozycję zabiegów stanowiących skuteczną walkę z oznakami starzenia. Proponujemy konkretne zabiegi, takie jak wypełnianie zmarszczek, usuwanie bruzd, modelowanie owalu twarzy , unoszenie opadających tkanek przy pomocy nici liftingujących, mezoterapię , w formie indywidualnie przygotowanych programów przeciwstarzeniowych.

Efekty przeprowadzanych terapii odmładzających to:

  • zmniejszenie widoczności zmarszczek i cieni pod oczami,
  • poprawienie owalu twarzy,
  • ujędrnienie i rewitalizacja skóry.

Leczenie nadpotliwości i zmian skórnych

W naszym gabinecie uzyskają Państwo pomoc w przypadku nadpotliwości. Wykonujemy zabiegi, które przywracają prawidłową pracę gruczołów  potowych, których zaburzenia prowadziły do wysoce odczuwalnego dyskomfortu. Zajmujemy się również skórą problematyczną. Nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi, których celem jest wyeliminowanie problemów z trądzikiem i powrót skóry do doskonałej kondycji. Oferujemy też zabiegi z zakresu chirurgii, dzięki którym możliwe jest wypłycenie nieregularności na skórze, które powstały w wyniku trądziku.