Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna i dermatochirugia

Więcej
Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Chirurgia dziecięca

Więcej

Chirurgia estetyczna

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Specjalizujemy się w blefaroplastyce oraz nie operacyjnym modelowaniu tkanek przy użyciu nici liftingujacycch. W naszych gabinetach wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i nici chirurgiczne , liftingujace czołowych producentów światowych.

Wykonujemy plastyki blizn, liposukcję, wycinanie znamion barwnikowych , guzków, brodawek i likwidację innych zmian skórnych.

Zastosowanie i zalety radiochirurgii

Fale radiowe o wysokiej częstotliwości to metoda chirurgii, którą wykorzystuje się przy plastyce powiek, zamykaniu naczyń oraz usuwaniu zmian skórnych. Metoda ta jest nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna. Niewątpliwą zaletą jest uzyskanie precyzyjnych nacięć, które zapewniają szybkie gojenie się skóry, bez efektów niepożądanych w postaci krwawienia, sinienia czy obrzęku. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest  krótszy, bardziej komfortowy.

Skleroterapia – czym jest?

Zabieg skleroterapii jest skuteczną metodą leczenia żylaków kończyn. To jednocześnie sposób leczenia bez użycia lasera, przeprowadzania operacji wymagających hospitalizacji i długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i polega na aplikacji specjalnego środka przy pomocy cienkiej igły. Jego działanie doprowadza do redukcji przepływu krwi w poszerzonych naczyniach.  Skleroterapia należy do zabiegów, które oczekiwany efekt dają  po kilku sesjach, choć zmiany zauważalne są już po pierwszym zabiegu.