Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna i dermatochirugia

Więcej
Estimed.pl - Gabinet medycyny estetycznej

Chirurgia dziecięca

Więcej

Blogi

Jak uporać się z problemem opadających powiek?

Oczy stanowią taką część ciała, na którą zwraca się szczególną uwagę, nazywając je często także zwierciadłem duszy. Z uwagi na ten fakt opadające powieki mogą być przyczyną dużego dyskomfortu, jak również wiązać się z wieloma problemami zdrowotnymi. Taka przypadłość nie prezentuje się też estetycznie, ponieważ ktoś, kto się z nią zmaga, może wyglądać, jakby był niewyspany lub zmęczony. Jak sobie poradzić z tym problemem? Przede wszystkim konieczne jest tu odpowiednie przygotowanie do zabiegu, które zaczyna się od rozmowy z wykwalifikowanym lekarzem.

Przyczyny i metody leczenia nadpotliwości

Nadmierne pocenie dokucza wielu osobom, bez względu na płeć. Niejednokrotnie problem ten dotyczy osób z większą tuszą, ale nie jest to jedyny wyznacznik, czy czynnik decydujący o występowaniu problemu nadpotliwości. Jako profesjonalny gabinet medycyny estetycznej nie możemy przejść obojętnie wobec problemu nadpotliwości. Dlatego zdecydowaliśmy się na ten wpis. Chcemy powiedzieć, a raczej napisać sposobach leczenia tej dolegliwości i omówienia podstawowych przyczyn jej występowania.

Sprawdzone sposoby na pozbycie się znamion starczych

Znamiona starcze - znane również jako plamy starcze czy plamy wątrobowe - to problem wielu ludzi, którzy przekroczyli 50. rok życia. Już wtedy na naszej skórze pojawiają się pierwsze plamki, które z czasem powiększają się i ciemnieją. Jak z nimi walczyć, by całkowicie usunąć je ze skóry lub przynajmniej znacznie ograniczyć ich występowanie?

Jak powstają zmarszczki?

Czy wiedziałaś, że pierwsze zmarszczki powstają już po… 25 roku życia? Mają na to wpływ promieniowanie UV, predyspozycje genowe, zmiany hormonalne w organizmie, a także zmiany w tkance tłuszczowej i kostnej. Skąd się biorą i jak się przed nimi bronić?

Jak przebiega proces powstawania zmarszczek?

Nieestetyczne zmarszczki to nic innego jak załamania w strukturze skóry, powodowane ubytkami:

Witamy na blogu!

Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu. Stworzyliśmy go po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy. Będziemy na nim publikować wiele przydatnych informacji dotyczących naszej branży oraz materiałów pomagających w dokonaniu wyboru właściwych elementów oferty. Zachęcamy do lektury!